شانشی طلای سنگ شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
رده محصول

منبع تغذیه سوئیچ Amorphous و Nanocrystalline Power Inductor Power Inductor Power Transformer

منبع تغذیه سوئیچ Amorphous و Nanocrystalline Power Inductor Power Inductor Power Transformer

ترانسفورماتور قدرت الكتريكي الكتريكي با قدرت بالا و قدرت ناپايدار تغييرات نانوبلورال است. اطلاعات مربوط به محصول به انواع منبع تغذيه اعمال مي شود. خواص مغناطیسی الكتريكي الكتريكي مايكروكستالليني الكتريكي الكتريسيته الكتريسيته الكتريسيته Bs (T) 1.25 ...

منبع تغذیه سوئیچینگ آمورف و نانوکریستالیک قدرت بالا ترانسفورماتور قدرت سد قدرت القایی

جزئیات محصول


نانوکریستایلین القا کننده .jpgنانوکریستایلین حالت معمولی choke01 .jpg را به وجود می آوردنانوکریستایلین به حالت معمولی choke.jpg هدایت می کند

این به انواع منبع تغذیه اعمال می شود.

خواص مغناطیسی القایی حالت معمولی آلیاژ میکرو کریستالین


شدت القایی مغناطیسی Bs (T) 1.25

نفوذپذیری اولیه I (Gs / Oe). 8 * 104

حداکثر نفوذپذیری m (Gs / Oe). 20 * 104

کوکسیتیک Hc (A / m) <>

دمای کوری Tc (c) 560

دمای Crystallization Tx (c) 500

ضریب مغناطیس زایی اشباع لامبدا <2 *="" 10-6="">

دمای کار مداوم -50 ~ 130

شدت القایی مغناطیسی باقی مانده Br (T) 0.5 ~ 0.8

از دست دادن آهن P (20kHz، 0.5T)، (W / kg) "25

از دست دادن آهن P (100 کیلوهرتز، 0.2T)، (W / kg) "70

میزان تغییرات آهن از دست دادن P (-50 ~ 125 C) (15٪) است.


آلیاژ آمورف نوع جدیدی از آلیاژ است که در دهه 1970 اختراع شد. این یک نوع آلیاژ غیر آلی با خصوصیات نظم کوتاه مدت و اختلال دراز مدت در ترتیب و ترکیب اتمی است. فلز مایع به طور مستقیم توسط تکنولوژی فوق العاده خنک کننده پیشرفته بین المللی با سرعت خنک کننده 106 * cc / s 106 خنک می شود تا یک نوار نازک جامد با ضخامت 0.02 میلی متر تا 0.04 میلیمتر تشکیل شود. ریز ساختار ساختار کریستالی فلزات سنتی ندارد، بنابراین خواص مختلفی از مواد سنتی مانند خواص مغناطیسی عالی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت سایش، سختی بالا، مقاومت بالا، مقاومت بالا و غیره دارد. از آنجا که عملکرد عالی و فرایند تولید ساده است، از دهه 1980 به تمرکز تحقیق، توسعه و کاربرد در زمینه علوم مواد در داخل و خارج از کشور تبدیل شده است. این نه تنها مواد مغناطیسی نرم را برای صنعت الکترونیک توسعه می دهد، بلکه همچنین آلیاژهای دیگری برای استفاده های دیگر مانند مواد سیم لحیم، کاتالیزور، مواد ساختاری و غیره تولید می کند. در اواخر دهه 1980، محققان مواد، آلیاژهای مغناطیسی نرم نانوکریستال را بر اساس مواد غیر آلی ساخته و دارای خواص مغناطیسی نرم تر بودند.


ویژگی های سمپل حالت غیر معمول:


فیلترهای القایی EMC مشترک از نانوکریستالهای مبتنی بر آهن (کریستالهای پرتوی) ساخته شده است تا از فرمولهای آهنربا برای فیلترهای EMF معمولی استفاده کنند که دارای ویژگی القای القای مغناطیسی بالا، نفوذپذیری بالا، القایی بالا، ویژگیهای فرکانس خوب و درجه حرارت خوب پایداری (می تواند برای مدت زمان طولانی در محدوده دما - 50 تا 130 درجه سانتیگراد استفاده شود). برای فیلتر کردن تداخل حالت معمول EMC و حفاظت از تجهیزات الکترونیکی دقیق در شبکه برق و منابع مختلف قدرت مناسب است.


محدوده کاربرد:


شکن جریان الکتریکی معمولی بخش مهمی از تغذیه منبع تغذیه، مبدل فرکانس، منبع تغذیه یو پی اس و غیره است. اصل کار: زمانی که جریان کاری جریان را از طریق دو کویل متناوب سیم پیچ جریان می گیرد، دو میدان مغناطیسی مغناطیسی H1 و H2 تولید می شود. در این زمان، جریان فعلی عمدتا توسط مقاومت omic کویل و القایی نشت کوچک در فرکانس عامل ناچیز غوطه ور است. اگر سیگنال تداخل جریان از طریق سیم پیچ وجود داشته باشد، سیم پیچ امپدانس بالا را ارائه می دهد و یک اثر محرک قوی برای کاهش سیگنال تداخل ایجاد می کند.

القایی و حالت اسپویت خاموش کننده حالت مشترک هر دو شرایط کار سیگنال سیگنال هستند و نیاز به این دارد که این الكترومتر بزرگتر باشد، بهتر است القای الكتریكی نسبت به نفوذپذیری موثر باشد، همان مشخصه هسته آهن، بزرگتر از L می باشد. بنابراین، اندازه هسته القایی معمولی را می توان با استفاده از مواد آلیاژی فوق سنگین، بخصوص برای هسته سلف کوارتز معمولی تحت شرایط جریان بالا و قدرت بالا، کاهش داد. این نسبت نسبت به عملکرد خوبی دارد و می تواند حلقه فریتی را جایگزین کند. به طور کلی، نفوذپذیری موثر این فریتها حدود 10،000 است، در حالی که نفوذپذیری مؤثر آلیاژهای سنگین فوقالعاده حدود 80-100000 است. در زیر همان شاخص، اندازه هسته دوم تنها 1 / 8-1 / 10 از سابق است، و تفاوت ولنتاین واحد بین این 4-5 برابر است. بدیهی است، آلیاژهای فوق العاده دانه ای رقابتی تر هستند. به عنوان مثال، منبع تغذیه سوئیچینگ سه فاز ارتشی، جریان فعلی 100A، هسته آلیاژ کریستال فوق فوقالعاده 130 90 30 میلیمتر 130 برای جایگزینی چهار هسته فریت 130 70 50 با کارایی بالا.


Spike Suppressor یک دستگاه تداخل ضد سر و صدا معمولی در تغذیه منبع تغذیه است. سلف در این دستگاه کوچک و بزرگ است و در اندوکتانس. این نیاز به نفوذپذیری زیاد مواد هسته مغناطیسی دارد. در گذشته، آلیاژ آمورف در Co-based برای تولید این نوع دستگاه القایی کوچک استفاده شد. با توجه به محتوای بالای Co، قیمت بالا و مشکل در استفاده، امروزه دشوار است از روبان کریستالی فوق العاده استفاده شود. به جای شرکت آلیاژ آمورف آلیاژ، ساخت این نوع هسته آهن سری سریال هندوچران، هزینه زیادی را کاهش می دهد.


در مقایسه با سلف های فرتی، مزایای سولفورهای آمورف عبارتند از:


(1) به علت کم مصرف انرژی آلیاژهای نانو کریستالیزه Fe، تراکم کاری کارکردی بیش از 200mT مجاز است. با کاهش بخش اصلی و حجم، تعداد کویل تبدیل می شود، مقدار مس و آهن مورد استفاده در ترانسفورماتورهای الکترونیکی با برد متوسط و فرکانس کاهش می یابد و هزینه کلی کاهش می یابد.


Hot Tags: آمورف و نانوکریستالیک سوئیچینگ منبع تغذیه قدرت بالا القایی حالت معمولی القایی قدرت ترانسفورماتور، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، با کیفیت بالا، محصولات
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: NO.21 Dongyi Road. Xi'an Shaanxi PRChina.
تلفن: +86-29-85401274
 فکس:86-29-85401274
 ایمیل:sales@gsmagnetics.com
شانشی طلای سنگ شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
Share: