شانشی طلای سنگ شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
Categories
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تعویض قدرت تامین ترانسفورماتور

تعویض قدرت تامین ترانسفورماتور

سوئیچینگ قدرت تامین ترانسفورماتور تعویض لوله ترانسفورماتور قدرت، علاوه بر تابع تبدیل ولتاژ ترانسفورماتور عادی در مدار، عایق انزوا و تابع انتقال قدرت معمولا در تعویض منبع تغذیه مناسبت circuit.role فرکانس بالا استفاده می شود نیز پیوست.

تعویض قدرت عرضه ترانسفورماتور و لوله فرم با هم خود هیجان زده مسدود کردن نوسان ساز (یا او) نوع، بنابراین ولتاژ dc ورودی از ولتاژ بالا پالس سوئیچ.

اثر انتقال و تبدیل انرژی. زمانی که سوئیچ لوله هدایت، زمانی که سوئیچ قطع لوله آزاد است در مدار نوع flyback ترانسفورماتور تبدیل انرژی الکتریکی به میدان مغناطیسی، ذخیره می شوند. در مدار نوع معمول شوک، زمانی که سوئیچ لوله هدایت، ولتاژ ورودی عرضه به طور مستقیم به بار و انرژی ذخیره شده در سلف ذخیره سازی انرژی. زمانی که سوئیچ قطع لوله سپس همچنان بار انتقال توسط سلف ذخیره سازی انرژی انجام شده است.

ولتاژ ورودی dc به انواع کم pressure.classification

سوئیچ قدرت تامین ترانسفورماتور تک و دو شوک تحریک نوع تعویض قدرت تامین ترانسفورماتور ترانسفورماتور قدرت سوئیچ اصل کار و ساختار از دو نوع تعویض ترانسفورماتور قدرت تامین نیست. تک آی پی سوئیچ قدرت ترانسفورماتور ولتاژ ورودی پالس واحد است و آن نیز اشاره و خروجی ولتاژ تحریک. و کرم دو نوع تعویض عرضه قدرت ترانسفورماتور ولتاژ ورودی پالس دوقطبی کلی خروجی ولتاژ پالس های دو قطبی است.

نسبت مشخصه parametersVoltage: اشاره به ولتاژ اولیه ترانسفورماتور و نسبت ولتاژ ثانویه.

مقاومت dc: مس مقاومت.

بهره وری: قدرت خروجی/ورودی * 100 [%]

مقاومت عایق: سیم پیچ ترانسفورماتور و عایق بین توانایی هسته.

مقاومت الکتریکی: ترانسفورماتور در عرض 1 ثانیه یا 1 دقیقه می تواند مقاومت در برابر سطح ولتاژ تجویز می شوند.

compositionThe مواد اصلی سوئیچ قدرت ترانسفورماتور تامین مواد مغناطیسی مواد هادی و مواد عایق هسته ترانسفورماتور تعویض است.

مواد مغناطیسی: ترانسفورماتور سوئیچ برای نرم فریت های مغناطیسی مواد مغناطیسی با توجه به ترکیب و استفاده از فرکانس آن استفاده می شود را می توان به دو دسته و گروه NiZn MnZn تقسیم. سابق نفوذپذیری بالا و مغناطیس اشباع بالا، فرکانس متوسط و فرکانس پایین محدوده با از دست دادن کم است. شکل هسته مغناطیسی مانند نوع هيجانی نوع نامه، نوع EC، و غیره

اسکلت مصالح: سوئیچ ترانسفورماتور اسکلت فرق اسکلت کلی ترانسفورماتور است، به عنوان خوب به عنوان سیم پیچ عایق و پشتیبانی مواد، همچنین انجام نصب و راه اندازی ترانسفورماتور ثابت و موقعیت، بنابراین ساخت مواد اسکلت علاوه بر شرایط عایق، نیز قابل توجهی استحکام کششی, در همان زمان به پین را به ارث می برند باید مقاوم به حرارت جوش ، اسکلت تغییر شکل حرارتی مواد درجه حرارت بالاتر از 200 ℃، مواد باید ملاقات شعله عقب انداز, و همچنین processability خوب و آسان باید به اشکال مختلف پردازش.

روش تشخیص

1 با نگاه به ظاهر ترانسفورماتور به بررسی کنید که آیا ناهنجاری واضح دارند. شکستگی مانند آیا کویل سیم جوش، مواد عایق که آیا کار افتاده هسته طناب پیچ شل شدن، سیلیکون فولاد ورق rustily, سیم پیچ سیم پیچ کنید اگر نشت و غيره وجود دارد.

2 تست عایق. مولتی متر تحقیق x 10 k اندازه گیری اصلی و اولیه، ترتيب و متوسطه ابتدايي و متوسطه هسته لایه محافظ الکترواستاتیک و سجاف بین مقاومت سیم پیچ ثانویه و ثانویه، موقعیت اشاره گر دیجیت باید با اشاره به بی نهایت. در غیر این صورت، عملکرد عایق ترانسفورماتور.

3 سیم پیچ روشن و خاموش. اگر سیم پیچ مدار باز اشتباه است به توضیح مقاومت سیم پیچ تا بی نهایت، مولتی متر تحقیق x 1 بلوک، آزمون، قرار می دهد.

4 جدا کننده سیم پیچ اولیه و ثانویه. ترانسفورماتور قدرت و پین پین ثانویه اولیه به طور کلی از دو طرف، به ترتيب است و سیم پیچ اولیه مشخص شده 220 v ثانویه دستگاه بسته به مقدار ولتاژ مانند 15 v و 24 v، 35 v تاریخ هستند. با توجه به این علائم برای شناسایی.

تماس با ما
آدرس: NO.21 Dongyi Road. Xi'an Shaanxi PRChina.
تلفن: +86-29-85401274
 فکس:86-29-85401274
 ایمیل:sales@gsmagnetics.com
شانشی طلای سنگ شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود
Share: